• 1403/02/12 - 13:56
  • - تعداد بازدید: 156
  • - تعداد بازدید کنندگان: 154
  • زمان مطالعه: کمتر از یک دقیقه

بیمارستان شهید فهمیده میزبان نشست مدیریت امور خیرین و سمن های دانشگاه با تعدادی از خیرین نیک اندیش حوزه سلامت

روز دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۳ بیمارستان شهید فهمیده میزبان نشست مدیریت امور خیرین و سمن های دانشگاه با تعدادی از خیرین نیک اندیش حوزه سلامت بود.

332207.mp3 بیمارستان شهید فهمیده میزبان نشست مدیریت امور خیرین و سمن های دانشگاه با تعدادی از خیرین نیک اندیش حوزه سلامت

روز دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۳ بیمارستان شهید فهمیده میزبان نشست مدیریت امور خیرین و سمن های دانشگاه با تعدادی از خیرین نیک اندیش حوزه سلامت بود. در این برنامه ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان و نکو داشت یاد خیر مرحومه سرکار خانم عذرا لعلی و اقدام عمرانی انجام شده توسط ایشان و سایر خیرین گرانقدر ، ریاست بیمارستان گزارشی از وضعیت کاری و مشکلات و محدودیت های بیمارستان ارائه نمودند و مقرر شد؛ در اسرع وقت و با همکاری امور خیرین دانشگاه نسبت به پیگیری و برقراری ارتباط اثربخش و تعامل لازم با صنوف پیرامون بیمارستان و تشکیل جلسه با اتحادیه های مربوط و اشخاص کلیدی  جهت جلب حمایت و پشتیبانی ایشان برای رفع مشکلات موجود اقدام گردد. هم چنین در این جلسه خیرین‌محترم(بویژه حاج آقا سلیمی آشتیانی ) حسب درخواست رئیس محترم بیمارستان و به منظور تامین فضای لازم جهت استقرار مادران کودکان بیمار مراجعه کننده ، در بازه زمانی دریافت خدمت و یا انتظار، اعلام آمادگی کردند که‌مقرر شد پس از بررسی های فنی نتیجه به خیرین بزرگوار جهت اقدام اعلام گردد.

  • گروه اخبار :
  • کد خبر : 332207
:
کلیدواژه ها
admin a
خبرنگار

admin a

Template settings